11 жовтня 2015 року на базі Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся районний етап обласного конкурсу юних програмістів «Байт»
.![](/2015/bait/20151019_094332.jpg)
Конкурс проводився з метою виявлення обдарованої молоді та сприяння інтересу дітей до поглибленого вивчення комп’ютерних наук, у якому взяли участь 27 учнів із 15 ЗНЗ району.
Учасники змагалися у двох номінаціях: графічний редактор «Paint» та навчально-демонстраційні програми, які можна використовувати при вивченні предметів шкільного курсу (Power Point).
В першій номінації прийняло участь 14 учнів, а в другій – 13 учнів.
Нашу школу представляли дві учениці 7 класу – Мороз Анастасія та Лахман Оксана.
За підсумками конкурсу, Мороз Анастасія зайняла ІІІ місце в номінації графічний редактор, а Лахман Оксана – ІІІ місце в номінації Power Point.
Вітаємо переможців та бажаємо їм нових творчих злетів!
![](/2015/bait/20151019_094320.jpg)
![](/2015/bait/IMG_20151011_101012.jpg)
![](/2015/bait/IMG_20151011_104716.jpg)
|