22 жовтня 2015 року в Яблуницькій ЗОШ І – ІІ ступенів відбулися загальношкільні батьківські збори на тему «Співпраця батьків та педагогів щодо формування почуття патріотизму та громадянської свідомості».
![](/2015/zbory/20151022_140818.jpg)
![](/2015/zbory/20151022_140825.jpg)
![](/2015/zbory/20151022_140937.jpg)
Розпочалися вони невеликим концертом, який підготували учні для своїх батьків. Власне збори проходили у формі прес-конференції, на якій вчителі та батьки мали змогу поставити одні одним запитання, які їх хвилюють. З темою і формою всі були ознайомлені заздалегідь, тому й підготували питання, які вважали за потрібне розглянути разом.
![](/2015/zbory/20151022_142606.jpg)
![](/2015/zbory/20151022_140922.jpg)
![](/2015/zbory/20151022_141339.jpg)
![](/2015/zbory/20151022_142059.jpg)
![](/2015/zbory/20151022_142323.jpg)
![](/2015/zbory/20151022_142705.jpg)
![](/2015/zbory/20151022_143316.jpg)
![](/2015/zbory/20151022_143553.jpg)
![](/2015/zbory/20151022_143837.jpg)
Такі збори дають змогу тісно співпрацювати батьківському та вчительському колективам задля вирішення актуальних проблем. |