З 23 по 27 вересня 2019 року в Яблуницькому ЗЗСО І-ІІ ступенів проходив тиждень спорту та туризму.
Учні закладу дуже хочуть мати власний стадіон, тому 24 вересня дружньо та завзято трудилися для облаштування футбольного поля.
25 вересня відбулися змагання з волейболу між вчителями та учнями 7-9 класів. Перемогу здобули вчителі.
В 3 класі було проведено «Веселі старти та естафети». Кращих гравців було нагороджено грамотами.
Серед учнів 4 класу відбулися рухливі ігри з елементами волейболу між командами «Турбо» та «Блискавка». Перемогу здобула команда «Турбо», активних учасників було нагороджено грамотами.
26 вересня проходили «Туристичні старти» між учнями 5-9 класів під керівництвом вчителя фізичної культури Тернового Юрія Володимировича та педагога-організатора Бельмеги Тетяни Сергіївни. Дітей поділили на дві команди «Сокіл» та «Українська молодь». Перед учасниками були поставлені такі завдання: представлення команд, встановлення намету на час, топографічний диктант, точний окомір, природознавча вікторина, спортивні естафети: перетягування канату, біг парами з м’ячем, змійка парами, з водою, впіймати м’яч, приготування гуцульської кулеші. Перемогу здобула команда «Сокіл», активних учасників було нагороджено грамотами та призами. Наприкінці змагань всі із задоволенням ласували, приготовленими на вогні, гуцульською кулешою з бринзою.
27 вересня відбулися змагання з міні-футболу між командами дівчат 5-6 класів. Перемогу отримали 6-класники.
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-09-29_14-14-47.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-09-28_02-29-20.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/0-02-0a-1391dca7276278fb461af074362b9d1fcee0a5ba5e.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/0-02-0a-9f69e6432fb89e19f36cb7060c863c7c2753fff723.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/0-02-0a-d17e5d93b200641e3389a022a82394bcf2dc18ebad.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-10-01_09-07-18.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-10-01_09-07-23.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/IMG_20190925_134747.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/IMG_20190925_134944.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/IMG_20190925_140922.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/IMG_20190925_142450.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-10-01_09-07-15.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-09-29_14-20-39.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-09-30_23-14-43.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-09-30_23-15-08.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-09-30_23-17-00.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/shh9shgnek.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-10-01_09-07-25.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-09-30_23-18-21.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-09-29_14-20-41.jpg)
![](/2019-2020/2019/tur/zobrazhennja_viber_2019-09-29_14-20-19.jpg) |