Про участь у районному фестивалі-конкурсі «Перлини гір»
07 вересня учні Яблуницької ЗОШ І – ІІ ступенів взяли участь у районному фестивалі-конкурсі «Перлини гір». Наша школа представила чотирьох учасниць: Киверо Аліну, Поп’юк Марину, Мартинюк Наталію, Пецей Христину.
![](/2015/perlynyhir/image-2f4cda09d432bcbc5a8908fd6ba7a73a59d2a0d05776.jpg)
![](/2015/perlynyhir/rajon/image-6626b2a57330c4a9a51d5ab670704102bdc1b169e878.jpg)
![](/2015/perlynyhir/rajon/image-1c88091ddd8f5e6c8c8c0e0fe01a6a86caf3871205eb.jpg)
![](/2015/perlynyhir/image-916913fcf8edb7248fbcd07403455e8c7e923fea0f19.jpg)
![](/2015/perlynyhir/image-d3a3ac3308692623d28cc7ba8c4247b6795e5657bb21.jpg)
![](/2015/perlynyhir/image-0ee2d1b3f5ba1254f6ba23dda8aa1534f6b83c4f5a75.jpg)
![](/2015/perlynyhir/rajon/image-f36855206af54539bbc267607ca3543b508e41b53b3e.jpg)
![](/2015/perlynyhir/rajon/image-fa5c7c360bf7170e6af1d5e87514d60f52eea3a3f2ab.jpg)
Попри здорову конкуренцію, наші учениці гідно захистили честь школи. Киверо Аліна та Поп’юк Марина здобули ІІІ місця в молодшій віковій категорії, а Пецей Христина і Мартинюк Наталія – ІІІ та ІІ місця відповідно у середній віковій категорії.
![](/2015/perlynyhir/rajon/image-70ed50a2304f5eee6db600400a28de3b72621b57e680.jpg)
![](/2015/perlynyhir/rajon/image-263d1cf33d848752815de56ecb04b1f45080011eac9b.jpg)
![](/2015/perlynyhir/rajon/image-a9fb41f2d5055768e5212f77cfbfd2be86d7f0a39ea6.jpg)
Вітаємо дівчат і бажаємо ще багато успіхів на творчій стежині! |