Новорічний ранок для учнів початкових класів
Новий рік – це те свято, якого з нетерпінням чекає кожна дитина, адже це пора чудес, подарунків, радості. 28 грудня завітало воно й до Яблуницького ЗЗСО І – ІІ ступенів.
Учні 1 – 4 класів прибули на новорічний ранок в різноманітних костюмах, розважили присутніх цікавими сценками, привітаннями та хороводами, за що й отримали подарунки від Різдвяної Зіроньки.
![](/2018-2019/2018/nov/0-02-05-433948a0ec829437a1480407b0d5a295b0cf63861a.jpg)
![](/2018-2019/2018/nov/0-02-05-197d8d7f6cb66ae1855c99ccee670a917e293f2aff.jpg)
![](/2018-2019/2018/nov/0-02-05-df61ab285bca9c6d478208e1d707c0481db7af571e.jpg)
![](/2018-2019/2018/nov/0-02-05-88fe2c614f59cabd651a832da9677a4a3a1dc74f03.jpg)
![](/2018-2019/2018/nov/0-02-05-88bc447579d04920a126a7572d5cbcfbd8976715a3.jpg)
![](/2018-2019/2018/nov/0-02-05-8d6efad5872db3179d7fc497c9867de55d333169b5.jpg)
![](/2018-2019/2018/nov/0-02-05-afef0c7088c5561c0d451fa54ca4db8f1a0f37a2c4.jpg)
![](/2018-2019/2018/nov/0-02-05-25d5202c822510b9d0e6fc6c231ca69dcc2dbaf98b.jpg)
|