Моя бібліотеко! Ти мудрість всіх віків, хранителько добра! За такою назвою в нашому закладі 21 жовтня проведена тематична лінійка присвячена Міжнародному дню шкільних бібліотек. Щоб привернути увагу до проблеми читання серед дітей, бібліотекар закладу спільно з членами бібліотечної ради у своїх висловах, сценках закликали частіше відвідувати бібліотеку, заохочували дітей до читання та культури поведінки в бібліотеці та бережливого ставлення до книг. Популяризували надбання української та світової літератури.
Кращих читачів було відзначено подяками та призами. А в кінці тематичної лінійки було оголошено про початок благодійної акції "Подаруй бібліотеці книгу-2020"
![](/2019-2020/2019/bibliot/IMG_20191021_093219.jpg)
![](/2019-2020/2019/bibliot/IMG_20191021_093244.jpg)
![](/2019-2020/2019/bibliot/IMG_20191021_093433.jpg)
![](/2019-2020/2019/bibliot/IMG_20191021_093509.jpg)
![](/2019-2020/2019/bibliot/IMG_20191021_093551.jpg)
![](/2019-2020/2019/bibliot/IMG_20191021_093645.jpg)
![](/2019-2020/2019/bibliot/IMG_20191021_093816.jpg)
![](/2019-2020/2019/bibliot/IMG_20191021_093824.jpg)
![](/2019-2020/2019/bibliot/IMG_20191021_093836.jpg)
![](/2019-2020/2019/bibliot/IMG_20191021_093851.jpg) |