Фестиваль колядок і щедрівок в Яблуницькому ЗЗСО І – ІІ ступенів
27 грудня 2018 року в Яблуницькому ЗЗСО І – ІІ ступенів відбувся фестиваль колядок і щедрівок «З Новим роком та Різдвом Христовим!». Свято є традиційним, воно проводиться щороку, проте не втрачає своєї актуальності та самобутності. В цьому році учасники подивували всіх присутніх 9-ма чудовими, оригінальними колядками, щедро пересипаними святковими вінчуваннями.
До фестивалю учні разом з учителями та батьками ретельно готувалися: підбирали вдалий репертуар, костюми, проводили репетиції. Всі чудово розуміють, що свято Коляди не тільки згуртовує шкільну родину, а й приносить в душі кожного тепло й надію, яких так бракує нам сьогодні!
![](/2018-2019/2018/koljda/0-02-05-7f200b6acfd6f1f577905e100cc07398788c981cba.jpg)
![](/2018-2019/2018/koljda/0-02-05-263ce998639a5a0eec60884642b7ecf0e6797172ec.jpg) ![](/2018-2019/2018/koljda/0-02-05-4da0f51b148c6885fe72088ee40ec827ffcbecb479.jpg)
![](/2018-2019/2018/koljda/0-02-05-b95fb0b10b10d0e3b92b2881330e0e17a2fa12ce5a.jpg)
![](/2018-2019/2018/koljda/0-02-05-3cf3857d65c0129b69d52eb36817e85358db30cbe6.jpg)
![](/2018-2019/2018/koljda/0-02-05-77c12cf6d5742cea83b6bd29a742579f09418d6663.jpg) ![](/2018-2019/2018/koljda/0-02-05-f209d3905bb680d305f188cccfff51adb34f9747c5.jpg) ![](/2018-2019/2018/koljda/0-02-05-f25ad2d42fb30ca674aef269e570a6103711bf88aa.jpg) |