Прекрасної осені в кожну школу приходить учительське свято. Це прекрасна нагода подякувати вчителям за їх невтомну працю та безмежне терпіння.
3 жовтня свято також завітало в Яблуницький заклад. Вже з самого ранку біля закладу панувала святкова атмосфера. Учні 9 класу під музику зустрічали вчителів та всіх працівників. Біля закладу була встановлена фото зона, де можна було зафіксувати святкові моменти.
![](/2019-2020/2019/uhcytelj/Fotoram.io.jpg) ![](/2019-2020/2019/uhcytelj/Fotoram.io-3-.jpg) ![](/2019-2020/2019/uhcytelj/Fotoram.io-2-.jpg) ![](/2019-2020/2019/uhcytelj/Fotoram.io-1-.jpg)
Уроки в цей день вчителі не проводили, адже цю місію взяли на себе учні старших класів.
Трохи згодом учні 9 класу влаштували для вчителів та всіх працівників закладу свято під назвою «Наші любі вчителі, Ви найкращі на землі!». Дев’ятикласники підготували для своїх педагогів цікаві конкурси, гумористичні сценки, відеофільми та пісні.
![](/2019-2020/2019/uhcytelj/0-02-04-3993eb75c932873ee9f0180b16a4b4bdb70b0c5371.jpg) ![](/2019-2020/2019/uhcytelj/0-02-04-b847b0b9710d2a599f751264d825d5db7463a8303f.jpg)
|