05 жовтня в Яблуницькій ЗОШ І – ІІ ступенів відзначали День учителя. З самого ранку на подвір’ї школи лунала музика, сповіщаючи всім про вчительське свято. Розпочалося воно урочистою зустріччю вчителів на порозі школи учнями 9 класу. Діти дарували своїм наставникам букети квітів та в поетичній формі вітали їх.Після першого уроку члени Шкільної Ради провели тематичну лінійку «Ми вас любимо», на якій вшанували нелегку, але таку потрібну працю вчителя.
![](/2015/denuchtela/20151005_093253.jpg)
Незвичайним це свято було ще й тому, що вчителі знову повернулися за шкільні парти в якості учнів, адже уроки цього дня проводили старшокласники.
![](/2015/denuchtela/20151005_112216.jpg)
![](/2015/denuchtela/20151005_120731.jpg)
![](/2015/denuchtela/20151005_121701.jpg)
![](/2015/denuchtela/image-ac0dcb77a18d56cda28896d95aecf1e04267d012d9d9.jpg)
![](/2015/denuchtela/foto4206.jpg)
![](/2015/denuchtela/foto4207.jpg)
![](/2015/denuchtela/foto4232.jpg)
![](/2015/denuchtela/foto4240.jpg)
Після уроків на всіх працівників школи чекав ще один сюрприз – ретро-дискотека, організована головою Шкільної ради Мартинюк Наталією та її помічницями – Мороз Анастасією, Пецей Христиною, Добродійчук Дар’єю та Туряк Христиною, на якій дівчата виконали улюблені пісні своїх педагогів.
![](/2015/denuchtela/image-141bcb746f0b79077a9a88d81dbfe2c85c1835df4eb7.jpg)
![](/2015/denuchtela/20151005_142438.jpg)
Свято вчителя надовго залишить по собі гарні враження та приємні, теплі спогади. |