Осінній ярмарок в Яблуницькій школі
![](/2015/jarmarok/image-912c65e31399c1dc211fad0d3cbf8d7eb7ee2a330d2b.jpg)
25 вересня в Яблуницькій ЗОШ І – ІІ ступенів відбувся Осінній ярмарок, на якому учні продавали продукцію, вирощену на власних присадибних ділянках та приготовану вдома. Хоча така акція проводиться лише вдруге, учням вона дуже подобається, адже вони з нетерпінням чекають можливості здивувати своїх друзів та вчителів оригінальними смаколиками, продуктами власної творчості та натхнення.
![](/2015/jarmarok/image-20685c93c6ec31e47011e8b408664bc42ccc0437fc15.jpg)
![](/2015/jarmarok/image-768a15b8500193461c590a2b42e04db4b2a2d3a8b010.jpg)
...
Читати далі »